HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

HAKKIMIZDA

Güleray Ağır Nakliye ve Proje Taşımacılığı 1996 yılında kurulmuştur. Sektördeki ilk gününden itibaren sürekli kendini geliştiren ve Dünya standartlarında hizmet vermeyi ilke haline getiren Güleray, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile Ülkemizin bu sektördeki ilk akla gelen güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır.

İş makineleri , yat, fabrika ekipmanları, kiriş, reaktör, jeneratör, transformatör, trafo, petrol arama tesisi, rüzgar santrali gibi gabari dışı malzemelerinizi yılların vermiş olduğu deneyimle gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip, en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Hizmet vermeye devam ettiği 20 yıl boyunca teknolojinin takipçisi olmuş ve müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına teknolojik yatırımlar yapmaktan çekinmemiştir. 2015 ve 2016 yılı yatırım yılı olarak planlanmıştır. 2015 yılında araç parkının tümü yenilenmiş, ilave çekiciler ve dorseler alınmaya devam edilmektedir.

Tüm araç ve dorse bakım onarımları şirket bünyesindeki bakım onarım kademe tesislerinde gerçekleşmektedir. Ayrıca yoldaki muhtemel arızalar için mobil kademe aracı ile arızanın zaman kaybetmeden giderilmesini sağlayıp yüklerin zamanında ulaşımı sağlanmaktadır. Araç takip sistemleri ve çekicilerin üzerinde bulunan yol bilgisayarları ile müşterilerimizin de 7 / 24 yükü takip edebilmesi sağlanmıştır.

Güleray Ağır Nakliyat tarafından nakliye ve komple proje bazında verilen hizmetlerden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

PROJELERİMİZ

Rüzgar santrali projeleri
Raylı sistem projeleri
Mobil santral projeleri
Doğal gaz santrali projeleri
Termik santral projeleri
Baraj ve hidroelektrik santral projeleri
Otoyol viyadük projeleri
Rafineri ve petrokimya projeleri

AMACIMIZ

MİSYONUMUZ

Verdiğimiz hizmetlerle farklılıgımızı göstererek daima firma imajı ve Pazar payımızı geliştirmektir. Nakliyat alanında yeni teknolojileri takip etmek, bu teknolojileri araçlarımıza uygulamak ve müşterilerimize en verimli çözümleri sunarak müşterilerimiz için artı degerler yaratmak başlıca hedefimizdir.

GÖRÜŞ

VİZYONUMUZ

Hızlı, kaliteli hizmet anlayışı ve başarma azmimizden aldığımız güçle daima en iyisini yaparak uluslar arası arenada daha etkin bir firma olmaktır. Bu hedefe dogru yürürken ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesine büyük önem vereceğiz.